...

جوجه کشی پرهام

 شرکت جوجه کشی پرهام  دارای 13 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت انواع کنترلر های ماشین جوجه کشی و همچنین طراحی سیستم های اتوماسیون سالن های جوجه کشی و پرورش قارچ میباشد.

از آنجا که در این 13 سال سابقه کاری به ما اثبات شده است که همیشه تولید آسانتر از تعمیر میباشد، سعی می میکنیم در تهیه قطعات الکترونیکی مورد نیاز برای ساخت انواع کنترلر های ماشین جوجه کشی، از بهترین قطعات موجود در بازار استفاده کنیم. البته لازم به ذکر میباشد که بیش از 90 درصد قطعات الکترونیکی از قبیل سنسور های دما و رطوبت و آیسی های برنامه پذیر را به صورت مستقیم وارد میکنیم تا از مرغوبیت جنس استفاده شده مطمئن باشیم.

لذا به دلیل کیفیت قطعات استفاده شده در ساخت کنترلر های دستگاه جوجه کشی، تمام کنترلر های ارائه شده را از زمان تحویل کالا به مشتری به مدت یک سال، گارانتی تعویض (بدون قید و شرط) مینماییم.

گروه تولیدی پرهام 

سنسور های دما و رطوبت ماشین های جوجه کشی از نوع دیجیتال و از جدید ترین سنسور های ارائه شده میباشد و دارای بیش از 95 درصد بازدهی در بازکردن تخم انواع طیور میباشد.

همچنین کنترلر های دما و رطوبت ماشین های جوجه کشی ارائه شده توسط ما، اولین کنترلر های هوشمند و تمام اتوماتیک میباشد که و لازم به ذکر است که کاربر بدون هیچ دانشی در مورد جوجه کشی میتواند این کنترلر ها را بر روی انواع دستگاه های جوجه کشی نصب کرده

 دستگاه به صورت اتوماتیک تمام کار های لازم را تا آخرین روز در آمدن جوجه ها از تخم انجام خواهد داد.

نکته مورد توجه اینکه در صورتی که برای خرید دستگاه جوجه کشی نمیتوانید زیاد هزینه کنید، توسط آموزش های همین سایت، که به طور کامل نحوه ساخت دستگاه جوجه کشی را آموزش داده ایم، میتوانید خودتان دستگاه جوجه کشی بسازید و  از انواع کنترلرهای همین سایت نیز به عنوان کنترل کننده دما و رطوبت و تایمر چرخش تخم ها استفاده کنید. قطعات مورد نیاز برای ساخت دستگاه جوجه کشی نیز در همین سایت برای فروش قرار دارد.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی شده توسط سی پنل سنتر