...
حراج!

بخارسازآلتراسونیک 400میلی

112,000 تومان 100,000 تومان

ماژول بخارساز آلتراسونیک 400 میلی در هر یک ساعت 

بخار ساز آلتراسونیک با استفاده از امواج آلتراسونیک باعث شکست مولکول‌های آب می‌شود و بخار سرد تولید می‌کند. همچنین دوازده عدد  ال ای دی رنگی روی آن باعث می‌شوند بخار تولید شده رنگ بگیرید. قطر  آن 5 سانتی متر است و جنس آن محافظت شده توسط استیل ضد زنگ می باشد. طول کابل این ماژول رطوبتساز130 سانتی متر است.
لازم به ذکر است که نمونه های آزمایشگاهی و متفرقه موجود در بازار به علت داشتن پیزو (نوسان ساز) ضعیف، قادر به ایجاد رطوبت در این حجم نیستند
ولی این مدل ماژول به دلیل استفاده از پیزوی قوی، مولکول های آب را به شدت شکسته و باعث ایجاد بخار سرد در حجم بالا میشود.

رطوبت ساز ماشین جوجه کشی

این دستگاه را رطوبت ساز آلتراسونیک یا اصطلاحاً دستگاه تولید بخار سرد که کاربردهای تزئینی و صنعتی دارد، می نامند. از جمله کاربردهای این ماژول می توان در سردخانه جهت تامین رطوبت مورد نیاز سردخانه و انبار میوه، آزمایشگاه جهت تنظیم دقیق رطوبت، دستگاه های جوجه کشی، برخی سالن های پرورش قارچ، گلخانه های کوچک و بزرگ، برخی هواسازها و در بسیاری از مکان های دیگر استفاده کرد.

با کمی صبر و حوصله و خلاقیت توسط این ماژول میتوانید یک رطوبتساز با ظرفیت بخار دهی مناسب برای دستگاه های جوجه کشی تا ظرفیت 500 عددی تولید نمایید (هر ماژول توان تولید رطوبت برای یک دستگاه تا ظرفیت 500 عدد تخم مرغ را دارد). مطابق شکل زیر:

ساخت رطوبت ساز ماشین جوجه کشی
در شکل زیر خلاقیت یکی از کاربران این ماژول را مشاهده میفرمایید، همان طور که ملاحظه میفرمایید چقدر با صبر و حوصله و خلاقیت یک سیستم رطوبتساز بسیار خوبی را طراحی کرده است.این کاربر از ماژول رطوبتساز بخار سرد به همراه یک آداپتور (منبع تغذیه)24 ولت و 1 آمپری جهت ایجاد رطوبت استفاده کرده و همچنین از یک عدد فن کوچک جهت هدایت بخار ایجاد شده به بیرون ظرف استفاده کرده است.
ماژول بخار سرد آلتراسونیک

ماژول بخار آب سرد حاضر دارای ظرفیت بخار دهی 400 میلی لیتر در ساعت می باشد و با یک منبع تغذیه 24 ولت با جریان 1 آمپر قابل راه اندازی می باشد.

1- مناسب برای دستگاه های جوجه کشی شتر مرغ، که نیاز به تامین رطوبت از بیرون دستگاه دارند
2- هر ماژول قدرت رطوبت دهی یک دستگاه به حجم 1.5 متر مکعب را براحتی دارا می باشد
3- دارای LED جهت نورپردازی بخار ایجاد شده و مشاهده بهتر حجم بخار تولیدی

برای راه اندازی این ماژول به یک ترانس 24 ولت حد اقل 1 آمپر نیاز دارید

آداپتور 24 ولتی

50 در انبار

دسته‌ها

طراحی شده توسط سی پنل سنتر